gra galeria erotyczna

Gra Hentai w przeglądarce: Chick Wars

//

Kto z nas nie lubi gier online? Te odprężające gry w przeglądarce, w których możemy zabawić się w budowanie królestwa, sianie zboża na farmie czy budowę własnego miasta stały się bardzo popularne, dzięki przejrzystym regułom i relaksującej rozgrywce. Czy nie byłoby jednak jeszcze lepiej, gdyby dodać do tego element erotyki i zagrać w grę w stylu hentai, z ponętnymi scenami i seksownymi postaciami? Tak narodził się Chick Wars, czyli jedna z najpopularniejszych gier w tym stylu od Nutaku. Zobaczcie recenzję tej gry hentai i przekonajcie się, dlaczego warto zagrać w ten wciągający tytuł, dostępny teraz za darmo na komputery i telefony online.

Gra hentai online

Chick Wars, znaczy po prostu „Wojny Lasek” (wcześniej nazwane nieco bardziej obcesowo „Cunt Wars”). W tej grze online wcielisz się w bohatera (nazwanego tu „Adam”), który gromadzi swój liczny harem fantastycznych wojowniczek, czarodziejek, elfek i innych dziewczyn rodem z literatury fantasy i gier RPG aby wystawiać je w walkach przeciw innym graczom na mapie taktycznej.

gra erotyczna w przegladarce

W Chick Wars jest zawsze mnóstwo rzeczy do zrobienia.

Dokonasz tego przez kolekcjonowanie skarbów, złota, specjalnych klejnotów i oczywiście samych dziewoj, gotowych na każdy twój rozkaz – na polu bitwy, czy też w sypialni.

nagrody erotyczne

Ekran wyboru drużyny

Twoją drużynę wybierzesz spośród dosłownie setek dziewczyn, ale oczywiście najpierw musisz je skolekcjonować. Każda postać charakteryzuje się atakiem (symbol miecza albo łuku dla strzelców), punktami życia – HP i wieloma specjalnymi umiejętnościami, takimi jak wampiryzm, regeneracja, błogosławieństwa lub osłabianie innych. Wszystko oczywiście dopasowane do charakterystycznych cech twoich dziewczyn. Wybór drużyny, kombinowanie najlepszych synergii i połączeń między postaciami jest oczywiście jedną z ciekawszych wersji gry. Na dole owdać przyciski do sortowania rasą, klasą postaci i według rzadkości występowania kart. Karty można też dodawać do ulubionych.

gra hentai w przeglądarce erotyczna za darmo

Na przykład demoniczny Shadow Manipulator potrafi przyzywać na pole bitwy marionetki i dodaje bonus dla wszystkich sojuszników po przyzwaniu postaci posiadającej wampiryzm. Ponieważ potrafi manipulować innymi, cytat tego hojnie obdarzonego demona to „Nie dotykaj mnie, albo zmuszę cię, żebyś sam sobie obciągnął!” Jak widzicie, gra jest mocno dosłowna – ale pod względem fabuły raczej zabawna.

Co więcej, w miarę zdobywania nowych kart tego samego, posiadanego rodzaju, rozwijacie swoje postacie, a to zwiększa nie tylko ich potencjał w walce, ale także rozbiera je, powodując, że zrzucają coraz więcej i tak skąpych ciuchów, wyginając się w seksownych pozach. Poprzedni wygląd można zobaczyć, klikając na strzałki na portrecie postaci. Zaawansowane postacie mogą być ponadto przekształcane w inne i pętane, przez dodanie stałych bonusów. Możecie dodać też czasowy boost dowolnym postaciom, zwiększająch ich umiejętności na kilka dni albo tydzień gry, w zamian za eliksiry.

Istnieją trzy rodzaje – charaktery postaci i można je ze sobą dowolnie mieszać w decku, czyli w talii.

Order – Porządek. Do tej kategorii należą szlachetne wojowniczki, łuczniczki, kapłanki dobrych bogów, anioły atakujące z furią niebios i podobne, dobre stworzenia.

Chaos – Tutaj znajdziecie seksowne demony, potwory takie jak smoki, gorgony i inne zmysłowe reprezentantki sił walczących z porządkiem.

Nature – Wśród sił natury znajdziecie różne leśne istoty, driady, druidów, seksowne orki z dużymi cyckami czy jaszczuroludzi.

Karty mają również swoją hierarchę wartości: od powszechnych, przez rzadkie, epickie, aż po najcenniejsze – legendarne, podobnie jak w grach karcianych typu Magic the Gathering. Sposobów na zdobywanie nowych kart jest bardzo wiele: najczęściej dostajemy je w losowych skrzyniach za wygrywanie bitew, za kompletowanie questów, kupowanie z złoto, a nawet możemy dostawać je od innych graczy i przekazywać przyjaciołom, co obdarowującemu pozwala na uzyskanie dodatkowych punktów doświadczenia.

gra galeria erotyczna

Wykonywanie kolejnych questów odblokowuje sceny erotyczne hentai. Część scen jest limitowana, w tym sensie, że można je odblokować tylko po ukończeniu kampanii eventowej, czyli takiej która występuje tylko czasowo – najczęściej przez dwa tygodnie. Odblokowane ceny można oczywiście potem przejrzeć w galerii, aby hmm… nacieszyć się nimi 🙂

klany hentai

Plansza wojny klanów

Gracze mogą również uczestniczyć w wojnie klanów, resetowanej co kilka dni. Będziecie w niej koordynować działania, aby zajmować terytoria nieprzyjaciela, w zamian otrzymując nagrody w postaci dodatkowych kart i złota. Warto dołączyć do klanu, albo stworzyć własny, zbierając drużynę graczy z całego świata, albo z Polski, bo takie klany też istnieją. Obok każdego gracza wyświetla się zresztą flaga, wskazująca z jakiego kraju pochodzi. Wojna klanów trwa na ogół kilka dni, a potem plansza jest resetowana. Niebieski wskaźnik po prawej stronie pokazuje na jakim aktualnie znajduje się etapie.

walka hentai

Walka jest turowa i w każdej turze mamy możliwość wystawienia jednej z czterech losowo wybranych z talii ośmiu wojowniczek, czasami wojowników. Do strategii włączyć jeszcze trzeba ustawienie na planszy, biorąc pod uwagę różne bonusy, „budynki”, takie jak skały chroniące przed atakami czy kolce oddające obrażenia atakującemu oraz czary. Twój bohater zyskuje dostęp do globalnych czarów, z których każdy może być użyty raz w bitwie i umiejętne ich zastosowanie często może przeważyć szalę na twoją stronę. Bohaterów można później zmienić na innych, każdy z innym zestawem czarów i umiejętności, co wymaga wielu „kryształów”.

W grze występuje kilka rodzajów walut, podstawowa to złoto, a waluta premium to kryształy. Te drugie są cenne i warto je oszczędzać, a można je kupić też za prawdziwą kasę, jak przystało na gry online. Tym niemniej, nawet waluta premium, czyli kryształy jest dostępna w normalnej grze i choć zdobywamy ją powoli, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby wygrindować sobie ich ile tylko chcemy.

Wygrywanie kolejnych bitew odblokowuje poziom postaci, a to z kolei dodaje więcej możliwości. Będziecie mogli grać nie tylko w bitwach ligowych, ale także w specjalnych zadaniach z gotowymi taliami, albo w turnieju, w którym gracie wszystkimi kartami jakie tylko posiadacie, czy w polowaniu na zwierzynę. Wszystko to jest świetnie wpisane w mechanikę gry i mocno dopracowane. Ciekawą mini-grą jest też kopalnia złota, w której codziennie możecie zgarnąć ten kruszec, niszcząc złote posągi. W grze jest bardzo dużo do zrobienia i nigdy nie zabraknie wam tu zabawy.

Dlaczego warto zagrać w tą grę hentai online?

A oto dlaczego warto zagrać w Chick Wars:

  • Świetny, a niezbyt skomplikowany system taktyczny – przypadnie do gustu casualowym graczom, jak i weteranom. Gra jest rzeczywiście grywalna i poza cyckami zapewnia też fajną rozrywkę
  • Dużo panienek do zebrania, dosłownie setki postaci do odblokowania + sceny erotyczne,
  • Regularne aktualizacje, mnóstwo eventów i wiele contentu. Warto zaglądać dosłownie codziennie, aby zgarniać nowe bonusy i grać w limitowanych wydarzeniach
  • Wojny klanów, gra tu też dużo graczy z Polski
  • Zawsze jest tu co robić, gra przyciąga na długo.

Aby zagrać, wystarczy zarejestrować darmowe konto na Nutaku. Powodzenia: gorące wojowniczki i chętne czarodziejki czekają!

zagraj w grę hentai

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

10 Trików Gry Wstępnej Która Rozpali Każdego Mężczyznę

Ostatnie od Masturbacja