Gra Millenium War Aigis

Erotyczna gra online – Millenium War Aigis

Millenium War Aigis – darmowa gra erotyczna online

Millenium War Aigis to darmowa gra online w japońskim stylu erotycznej mangi hentai, ze świetną grywalnością i wieloma scenami erotycznymi. Oryginalnie w języku japoński, teraz przetłumaczona na język angielski.

Czym jest Millenium War Aigis?

Jeżeli lubicie „casualowe” gry przeglądarkowe, ale szukacie czegoś nowego i to zdecydowanie odbiorcy +18, ta gra musi wam się spodobać. To ciągle rozwijana świetna japońska gra z erotycznymi scenami i ponad 300 postaciami do zdobycia. Rozgrywka polega na pokonywaniu kolejnych misji, podczas których bronimy wiosek i kaplic przed potworami, strategicznie zarządzając wojskiem w oryginalnym świecie fantasy. Wystawiamy przy tym ponętne wojowniczki, czarodziejki i kapłanki uzdrawiające nasze wojska. Pomiędzy misjami rozwijamy postacie i zdobywamy ich serce.

Gra jest bezpłatna i oczywiście jak w wielu grach online można kupować pakiety premium dla szybszego zdobywania doświadczenia lub kryształy do odblokowywania nowych postaci, ale jest to zupełnie niepotrzebne – wszystkie rzeczy można zdobyć normalnie grindując postacie.

Gra Millenium War Aigis

Rozgrywka – czasem gra potrafi być intensywna, ale jest bardzo wciągająca i wynagradza dobrą strategię.

Pomiędzy misjami zarządzasz drużyną zdobytych wojowniczek, rozwijając je i dobierając postacie do twojej strategii. Jeżeli graliście w klasyczne japońskie gry jRPG, nie będziecie mieli problemu z ogarnięciem strategii i jest to bardzo intuicyjne.

Zarządzanie drużyną

Zarządzanie drużyną – wybieramy wojowniczki które będą uczestniczyły w bitwie

gra hentai tower defense

Ekran statystyk postaci –  cechy bohaterki

millenium war aigis tower defense

Ekran „uwodzenia”

Każda bohaterka może zostać uwiedziona, poprzez rozwijanie jej uczucia (affection) pomiędzy misjami. Rozwój odbywa się poprzez dawanie różnych prezentów, które zdobywamy w misjach. A nagrodą za osiągnięcie wysokiego stopnia uczucia jest odblokowanie scen erotycznych – w japońskim mangowym stylu, których jest kilkaset – po 2-3 dla każdej bohaterki! Jest więc co zdobywać, a wyzwanie jakim jest zdobywanie „serca” 🙂 kolejnych  bohaterek napędza, żeby grać jeszcze dłużej.

darmowa gra hentai

Gratulacje, uwiodłeś Somę – niewinną łuczniczkę

erotyczna gra online

Alissa jest kapłanką, uzdrawiającą twoją drużynę. Ale ma także inne umiejętności…

Dlaczego ta gra jest świetna?

Spędziłam nad nią z przyjemnością sporo czasu, gra się przyjemnie i spodoba się zarówno casualowym graczom, którzy grają tylko od czasu do czasu, jak i bardziej hardkorowym weteranom. Zdobywanie kolejnych dziewczyn jest bardzo miłe i satysfakcjonujące, a strategiczne walki są wciągające. Dodatkowo, gra jest cały czas rozwijana przez amerykańskie wydawcę – Nutaku i dlatego możemy liczyć na różne eventy, trwające około 3 tygodni, które wprowadzają nowe misje i bohaterki, które można hm, „uwieść” 🙂  Tak dopracowanych gier erotycznych online jak ta, o dużym budżecie praktycznie nie ma – to pierwsza taka gra i naprawdę rewelacyjna, zarówno pod względem grywalności jak i grafiki.

Zresztą przekonaj się, zarejestruj się bezpłatnie i zagraj!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

Niesamowite seks-lalki z Aliexpress

Następny

6 Powodów dla Których Warto Kochać się Codziennie

Ostatnie od Seks