Poradnik jak całować

Jak całować? Poradnik

Krótkie pytanie, a jakie niełatwe, prawda? A ile zawiera się w nim wiedzy! Jeżeli jeszcze nie wiecie jak całować, przeczytajcie mój poradnik, który z powodzeniem zastosować mogą zarówno dziewczyny, jak i mężczyźni. Nie ma w tym nic złego gdy nie macie doświadczenia, każdy przecież zaczyna, ale po co uczyć się na błędach, skoro można zastosować kilka efektownych wskazówek, które sprawią, że wasz partner będzie wniebowzięty. A więc zaczynamy!

Ogólne wskazówki

Oddychaj: Wstrzymywanie oddechu podczas pocałunku to błąd. Jeżeli oddychasz normalnie, możesz się zrelaksować i jeszcze lepiej całować. Oddychaj przez nos i zachowaj normalny rytm (choć może być ciężko, gdy poniesie was namiętność!)

Odśwież oddech: To oczywiste, przed randką zawsze wyszoruj zęby i dodatkowo możesz odświeżać oddech miętówką lub gumą do żucia. Pomaga także przepłukanie ust zimną wodą.

Rozmawiaj o tym: Nie ma nic złego w rozmowie o pocałunkach, wcale nie wyjdziesz przy tym na „niedoświadczoną”, a dzięki temu będziesz wiedziała czego chce twój partner. Rozmowa jest podstawą każdego związku.

Całowanie to nie tylko technika: Jeżeli czujecie do siebie miłość i pożądanie, będzie wam łatwo się całować. Szybko się  zsynchronizujecie, a wasze pocałunki będą przyjemne.

A więc jak całować?

1. Zanim pocałujesz, spójrz partnerowi w oczy i zbliż powoli do niego twarz.
2. Przełknij ślinę przed pocałunkiem, a gdy będziesz mogła tuż przed, to również to zrób. Ułatwi ci to pocałunek.
3. Na początku pocałunku nie używaj rąk, nie okazuj nerwowości lub zaniepokojenia.
4. Rozchyl usta przed samym pocałunkiem.
5. Dotknij miękko ust partnera i pamiętaj, że nie wszyscy lubią „mokre” pocałunki i pocałunki z języczkiem. Zacznij więc delikatnie i bez napierania na partnera.
6. Całuj z językiem tylko wtedy kiedy partner będzie na to gotowy. Będziesz wiedzieć kiedy.
7. Możesz przy tym miękko mruczeć, kiedy pocałunek jest przyjemny. Sprawi to, ze twój partner będzie wiedział, że również prawidłowo całuje.
8. Pamiętaj, że oboje musicie oddychać – daj wam moment na oddech, na chwilę odrywając usta i spoglądając z uśmiechem.
9. Zmieniaj styl pocałunku – mocniej, delikatniej, wolniej, szybciej, itp. Doda to pieprzu twoim pocałunkom.
10. Nie pytaj, czy partnerowi się podoba pocałunek – nie okazuj niepewności. Zamiast tego możesz powiedzieć komplement.
11. Skup się na tym co robisz, tak abyście oboje czuli pasję i miłość.
12. Jeżeli całujecie się publicznie, postaraj się nie cmokać i wzdychać za dużo, aby nie przyciągać uwagi. Do pierwszych pocałunków najlepiej zresztą wybrać prywatne miejsce, w którym będziecie przebywać tylko we dwoje.

3 Comments

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

Agentka nieruchomości

Następny

Niesamowite seks-lalki z Aliexpress

Ostatnie od Miłość i związki