Jak zdobyć chłopaka?

Łatwo zapytać, trudniej zrobić! Znalezienie chłopaka nie jest może i trudne, ale zdobycie tego wymarzonego, najlepszego faceta to dopiero wyzwanie! Przygotowałam ten poradnik aby pomóc w zdobyciu tego świetnego faceta, który będzie szanował Cię za to kim jesteś i będzie zawsze dla Ciebie w trudnych chwilach. Niestety, tacy mężczyźni nie rosną na grządkach i dlatego trzeba trochę wysiłku i taktyki aby uwieść Twój ideał.

Jak więc uwieść właśnie takiego faceta?

Być może już wiesz, że to właśnie ten jedyny i zastanawiasz się, co dalej z tym fantem zrobić. Nie zwracał do tej pory na Ciebie uwagi i chciałabyś go w sobie rozkochać. W tym celu musisz przeobrazić się w dziewczynę o nieodpartym uroku. To wszystko co trzeba, aby być lubianą i postrzeganą jako „ta fajna laska”. A więc poniżej przedstawiam dojść do tego poziomu:

Silna osobowość

Nie chciałabyś być z facetem który nie ma swojego zdania, nie jest zdecydowany i to za niego musisz kierować związkiem – i życiem. Podobnie jest z Tobą – jeśli chcesz być podziwiana przez facetów i być obiektem szacunku (albo zazdrości) innych kobiet, musisz zbudować silną osobowość. Pomoże Ci to odnieść sukces nie tylko w uwodzeniu ale też w pracy i w codziennym życiu. Można to zrobić znacznie łatwiej, niż Ci się wydaje. Zasady nie są skomplikowane, wystarczy jedynie ich przestrzegać.

A więc musisz być pogodna i wesoła, ale jednocześnie roztaczać wokół siebie aurę powagi i odpowiedzialności w taki sposób, aby sprawiać wrażenie – i być – pewną siebie. Nie szczebiocz więc za dużo, mów w wyważony sposób, ale uśmiechaj się przy tym często. Nie daj też sobą pomiatać, ani nie daj się wykorzystywać – bądź asertywna, bo masz takie sama prawa jak inni. Staraj się być lubianą a taką właśnie będziesz. Łatwo zwrócisz przy tym uwagę na siebie.

Bądź niedostępna, nawet gdy aktualnie jesteś singlem

Żaden facet nie pokocha dziewczyny która jest łatwa. Jeżeli nawet będzie chciał się z taką umówić, to tylko po to by się z nią kilka razy przespać. A przecież to nie jest Twój wymarzony facet, prawda? Zagraj więc twardą sztukę. Chętnie rozmawiaj z chłopakami, ale nie pozwalaj na zbytnie spoufalanie się. Nigdy nie daj się wykorzystywać facetom, ani nie załatwiaj za nich żadnych spraw – w pracy, czy w szkole. Bądź też trochę nieprzewidywalna, zadziorna i pokaż, że masz charakterek! Jesteś kobietą i masz do tego prawo. Wyróżnisz się przy tym pozytywnie z grupy, choć niektóre koleżanki mogą być zazdrosne.

Dbaj o siebie

To jasne, że dobry wygląd jest dużą przewagą w uwodzeniu i pozwala łatwiej zdobywać mężczyzn. Ale nawet jeżeli nie jesteś super laską o wyglądzie aktorki amerykańskiej komedii romantycznej, możesz być postrzegana jako bardzo atrakcyjna, jeżeli tylko zadbasz o wygląd. Zadbaj o włosy, skórę, ubieraj się ładnie, jeżeli uznasz że trzeba – zrzuć parę kilo, ale przede wszystkim, szukaj w sobie najlepszych cech i podkreślaj je. Bądź także pewna siebie, dla Twojej atrakcyjności zrobi o wiele więcej niż nawet najmodniejsza kiecka.

Wysyłaj czytelne sygnały

Faceci nie są zbyt domyślni. Lubisz go? To wyślij mu takie sygnały, aby mógł cię zrozumieć. Patrz na niego i daj mu tym znać, że Ci się podoba. Nigdy przy tym nie bądź zbyt natrętna. Pozwól, aby wiedział, że jesteś nim zainteresowana, ale to on ma Cię zdobywać, a nie Ty jego. Pozwól aby to on zaprosił Cię na randkę, ale nie daj znać po sobie, że jesteś mu za to wdzięczna. Tajemnica tkwi w tym, aby on zawsze uważał, że Cię zdobywa i że nie przychodzi to łatwo. Nie zwierzaj się także przyjaciółkom ze swoich sukcesów – plotki łatwo się rozchodzą, a jeśli dojdą do Twojego wymarzonego faceta, może stracić do Ciebie szacunek. Jeżeli uznasz w końcu po kilku spotkaniach, że to ten jedyny i rozkochasz go w sobie bez pamięci, będziecie oboje mogli rzucić się w wir szalonej miłości bez trzymanki. Ale dopóki tak nie jest, spraw aby cię cały czas zdobywał.

Bądź słodka tam gdzie to ważne

Rozkochaj w sobie faceta którego zdobyłaś. Uśmiechaj się do niego często i spraw, aby czuł się przy Tobie dobrze. Upewnij się, czy jest on tym jedynym i sprawdź, czy macie wspólne plany na przyszłość. Zwłaszcza na początku możesz pokierować waszym związkiem i sprawić aby był on prawdziwie partnerski, z dobrymi relacjami. Jeżeli do tej pory flirtowałaś także z innymi chłopakami, przestań. Nigdy także nie daj mu do zrozumienia, że to Ty go uwiodłaś. Niech zawsze sądzi, że to on Cię zdobył. Będzie z tego

1 Comment

  1. wiem cos o tym to bylo dziwne ale piekne ale blad byl sluchac innych ze on chce tylko seksu a ja czulam co innego a jednak zniszczylam teraz wiem ze warto czasem zaryzykowac a nie chce go stracic i postaram sie go odzyskac bo wart jest mojego poswiecenia tylko jak zas to zrobic skoro juz go raz zauroczylam i stracilam zarowno ?

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

Opowiadanie: Julia pracuje – cz. 1

Następny

Galeria: Majówka

Ostatnie od Uwodzenie

Teksty na podryw

Umiejętne uwodzenie wymaga pracy i zaangażowania i opiera się na wytworzeniu prawdziwej więzi, uczucia i miłości.