Jak rozpoznać, czy umawiasz się z żonatym?

Czy umawiasz się z facetem, ale wydaje ci się, że on zachowuje się podejrzanie? Nie wiesz co może być tego przyczyną, ale podejrzewasz, że ma żonę lub dziewczynę, a ciebie chce potraktować jak kochankę na boku? Być może zachowuje się nienaturalnie tylko dlatego, że przy tobie się stresuje – wielu facetów jest po prostu nieśmiałych, ale możliwe, że faktycznie możesz być jego „drugą opcją”. Z tego powodu, lepiej upewnić się, czy on zachowuje się uczciwie i uważnie obserwować jego zachowanie, aby nie znaleźć się w związku z człowiekiem, który zdradza. Tacy mężczyźni są bardzo ostrożni i starają się nie zostawiać śladów ze swojego związku, ale małżeństwa nie da się ostatecznie ukryć. Dlatego zwróć uwagę na następujące znaki, wskazujące, że on jednak zdradza:

Co wiesz o jego życiu?

To zupełnie normalne, że umawiając się z kimś, chcesz wiedzieć o nim jak najwięcej. Dlatego, jeżeli nie opowiada nic o swoim życiu osobistym, rodzinnym, a gdy zadasz mu kłopotliwe dla niego pytanie, denerwuje się, lub zmienia temat, oznacza to, że ukrywa przed tobą związek. Czy wiesz wszystko o jego życiu rodzinnym, jak spędza czas, co robi po pracy? Jeżeli nie, to jest to bardzo podejrzane.

Czy spotkałaś się kiedyś z jego przyjaciółmi

Każdy singiel chciałby pochwalić się swoją nową dziewczyną! Czy więc przedstawił cię swoim znajomym (albo rodzinie) po kilku randkach? Jeżeli traktuje cię jak wielką tajemnicę, to może oznaczać, że tym właśnie jesteś – tajemnicą, o której lepiej byłoby, żeby nikt się nie dowiedział. A może zdarzyło się, że będąc na randce wpadliście na jego koleżankę, lub współpracownika? Jak cię wtedy potraktował? Czy przedstawił cię jako swoją dziewczynę (albo jako dziewczynę, która umówiła się z nim na randkę), czy szybko zakończył rozmowę, denerwując się przy tym? Jeżeli tak było, oznacza to, że nie chce aby inni dowiedzieli się o tobie.

Jak zachowuje się w miejscu publicznym?

Jeżeli jesteście w kawiarni, albo w jakimś popularnym lokalu, czy nie skanuje pomieszczenia wzrokiem, wypatrując osób które mogłyby go rozpoznać? Jeżeli tak się zachowuje, to znaczy, że obawia się, że zostanie rozpoznany w złym miejscu, o złym czasie, ze złą laską. A jak się zachowuje w takich miejscach? Czy trzymacie się za ręce albo całujecie? Jeżeli nie, to może po prostu boi się, że zobaczy go w tej sytuacji… żona.

Jak zachowuje się prywatnie?

Czy gdy jesteście już u ciebie (a on nigdy nie zaprosił cię do siebie!) to nagle zaczyna być czuły i namiętny, a w miejscu publicznym, w ogóle nie okazywał uczuć? Facet może być albo czuły, albo mniej okazywać uczucia, ale na pewno nie jest jednocześnie czuły i nieczuły. Jeżeli tak się zachowuje, to może oznaczać tylko jedno z dwóch: albo ma zaburzenia osobowości, albo żonę.

Czy odbiera telefony?

Czy wyłącza telefon, albo odrzuca rozmowę gdy ktoś dzwoni, a jest z tobą? To wspaniale, oznaczać to może, że nie chce aby wam przerywano. A może jednak zdarza się, że szybko później oddala się, aby szepcząc, oddzwonić? Jeżeli tak się zdarza, to może oznaczać to, że dzwoni osoba, która nie chciałaby wiedzieć, co z tobą robi.

Jak rozmawia przez telefon?

Jak rozmawia z tobą przez telefon, gdy niespodziewanie do niego zadzwonisz? Czy w ogóle odbiera? A może wyraźnie nie zachowuje się naturalnie i rozmawia z tobą, jakby odebrał telefon z pracy? Jeżeli jednego dnia namiętnie z tobą rozmawia, a drugiego z trudem cedzi słowa – trzymaj się od niego z daleka.

Czy byłaś kiedyś u niego?

Czy twój nowy chłopak zaprosił cię kiedykolwiek do siebie? A może gdy macie pójść do niego, potrafi mieć tysiąc wymówek, żeby tylko umówić się gdzieś indziej. Normalny facet z przyjemnością zaprosiłby cię do siebie (ewentualnie wcześniejszy dzień poświęcając na posprzątanie). Jeżeli nigdy nie udało ci się spotkać z nim u niego, albo nawet nie wiesz gdzie mieszka, to znaczy, że ukrywa przed tobą żonę (a może i dzieci).

Wasze spotkania odbywają się według jego kalendarza

Czy spotykacie się tylko w określonych godzinach, w określonych dniach tygodnia, które on ustala i nic nie odbywa się spontanicznie? Czy gdy zaproponujesz mu, abyście się spotkali w ciągu godziny, zachowuje się jakby był przerażony? Jeżeli tak, to znaczy, że mówi żonie, że podczas waszych randek „jeździ na spotkania z klientami” lub „jest w pracy”. Ponieważ oszukuje jednocześnie ciebie i żonę, nie powinnaś mieć złudzeń co do jego intencji.

Chce jak najszybciej się z tobą przespać

Mężczyzna który zdradza, nie może sobie pozwolić na związek który rozwija się harmonijnie i stopniowo, tylko chce zaliczyć – już i teraz. Poważny facet który myśli o wspólnym związku i przyszłości nie pozwoli sobie na takie numery, tylko będzie starał się ciebie uwieść i oczarować.

Podsumowując

Jeżeli już uda ci się rozpoznać żonatego, natychmiast zakończ z nim związek, który nie ma najmniejszego sensu. Będzie ci opowiadał, że zostawi dla ciebie żonę i będzie z Tobą na zawsze, ale tak się nie stanie. To typowa wymówka zdradzających facetów, którzy szukają kochanki na boku. Związek i tak skończy się tym, że powróci szybko do żony, a ty zostaniesz sama i ze złamanym sercem. Facet który zdradza, to tchórz i egoista, dlatego nie daj się nigdy oszukać i nie bądź naiwna – zasługujesz na to, aby być traktowana uczciwie.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

Ewolucja branży sklepów erotycznych

Następny

Jak nostalgia może rozpalić wasz związek?

Ostatnie od Miłość i związki