Czy on mnie kocha? 12 sygnałów które możesz odczytać

/

Romantyczne gesty, takie jak wręczanie kwiatów, albo deklaracje, że on cię kocha są na pewno bardzo słodkie, ale jednocześnie nie wymagające wysiłku. Miłość to wspólne spędzanie życia ze sobą, które nie składa się z jednego dużego gestu, a z tysięcy drobnych, które świadczą o tym, że jesteście do siebie naprawdę przywiązani. Z tego powodu czasem trudno odczytać własnego partnera i aby przekonać się, czy rzeczywiście cię kocha, zwróć uwagę na następujące sygnały, które on zupełnie nieświadomie może tobie przekazywać:

1. Rozmawia z tobą

Im więcej ze sobą rozmawiacie, tym bardziej wasz związek się rozwija i tym jest poważniejszy. Jeżeli on naprawdę cię kocha, będzie chciał poznać cię jak najlepiej, rozmawiając o tobie, o waszych uczuciach i o waszej przyszłości. Jeżeli on nie uważa, aby przegadane wspólnie godziny to stracony czas, może oznaczać, że naprawdę mu na tobie zależy!

2. Jest tobą oczarowany

Czy zdarza ci się złapać go na tym, że po prostu patrzy się na ciebie, gdy jesteś zajęta czymś innym? To bardzo dobry znak, oznaczający, że nie może się tobą nacieszyć.

3. Spędza czas z tobą

Spędza czas z głównie z tobą i cały czas przebywacie razem. Jeżeli twój facet jest zakochany i postrzega cię jako partnerkę na całe życie, stajesz się jego priorytetem, a wszystko inne przestaje mieć dla niego znaczenie.

4. Angażuje się w twoje życie

Czy pomaga ci we wszystkim, nie tylko w tym co lubi? Czy razem dbacie o dom, załatwiacie sprawy, pomagacie sobie w pracy (lub w nauce)? Nawet jeżeli przy tym trochę ponarzeka, to i tak oznacza, że cię kocha!

5. Stara się na tobie zrobić wrażenie

Jeżeli jesteście już razem, oznacza to, że udało mu się ciebie zdobyć. Ale jeżeli cię kocha, to nie poprzestanie na tym i cały czas będzie się dla ciebie starał. W dalszym ciągu powinien dla ciebie robić wszystko, abyś czuła się z nim szczęśliwa i doceniona!

6. Żyjecie wspólnym życiem

Jego osobiste życie jest także twoim. Nie ma przed tobą już żadnych tajemnic i otworzył się tak, że znasz go na wylot. Nie ma również problemu z tym, że możesz odebrać jego telefon, albo zajrzeć w jego maile. Jeżeli nie ma nic przed tobą do ukrycia, oznacza to, że w związku również jest szczery i traktuje cię jak najważniejszą osobę w życiu.

7. Lubi się przytulać

Czy lubi cię przytulać bez powodu, tak po prostu, a wasze uściski są długie, a może nawet namiętne? Jeżeli tak, to dobrze. Przytulanie wydziela hormony oddziałujące na dobre samopoczucie i nawet jeżeli on nie zdaje sobie z tego sprawy, to oznacza, że twój dotyk sprawia mu przyjemność.

8. Zawsze pamięta o tobie

Nawet jeżeli jest bardzo zapracowany, nigdy nie zapomina o twoich potrzebach. Możesz na niego liczyć, że zawsze zajmie się waszymi wspólnymi sprawami, a gdy masz przed sobą coś trudnego, nigdy cię nie zostawi samej i będziesz mogła liczyć na jego wsparcie.

9. Zmienił swój świat dla ciebie

Jeżeli cię kocha, zmieni swoje nawyki i styl życia, abyście mogli spędzać razem dużo czasu. Jeżeli dla ciebie nie ogląda w telewizji meczu swojej ulubionej drużyny, albo nie idzie na piwo z kolegami, bo woli spędzić czas z tobą, oznacza to, że zależy mu na tobie.

10. Tęskni za tobą nawet gdy ci tego nie mówi

Nawet jeżeli nie mówi, że za tobą tęskni, gdy go spotykasz, możesz zobaczyć błysk w jego oku i uśmiech, który powie ci, że cieszy się ze spotkania z tobą. Niezależnie od tego, na jakim jesteście etapie – czy dopiero umawiacie się na randki, czy już mieszkacie razem, jeżeli cię kocha, po nawet niedługiej rozłące p]owinien się cieszyć ze spotkania z tobą.

11. Jest z ciebie dumny

Cieszy się twoimi nawet małymi sukcesami i chwali cię za to, jaka jesteś. Mężczyzna który cię kocha, będzie cieszył się tak samo swoimi osiągnięciami, jak i twoimi.

12. Potrafi cię rozśmieszyć nawet gdy jesteś zła

Chyba każdej z nas czasami zdarza się mieć zły humor, tak, że lepiej do nas nie podchodzić. Jeżeli on potrafi cię wówczas rozśmieszyć, jest przy tobie nawet w najtrudniejszych momentach i nie denerwuje się gdy masz zły humor, to musi być zakochany.

Podsumowując

Faceci mogą wykonywać drobne gesty, aby pokazać tobie, że chcą być z tobą. Żeby jednak całkowicie się o tym przekonać, obserwuj uważnie jego nastawienie i znaki jakie ci nieświadomie wysyła. Przy odrobinie uwagi możesz spostrzec, czy naprawdę cię kocha i planuje z tobą wspólne życie!

22 Comments

 1. Dziękuję za ten wpis.
  W pierwszej klasie spędzałam z tym
  chłopakiem dużo czasu, ale teraz się coś zmieniło.
  Nie jest już tak jak dawniej.
  Okazuje to samo, tylko innej dziewczynie.
  Mam mieszane uczucia…

 2. Większa większość (xd) się zgadza, więc mój BFF chyba mnie… kocha? Powiedział mi to (oczywiście tylko w domyśle) już dwa razy. Tyle, że ja go nie kocham – jest strasznym gapą, ma dwie lewe nogi 😛 Masakra, nie wiem co mu powiedzieć ;P

 3. Ja myślę że mnie kocha ale pewna nie jestem parę rzeczy się zgadza nie wiem będę obserwowała dalej dziękuję za ten wpis

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

10 sygnałów, że on cię wykorzystuje

Następny

Ewolucja branży sklepów erotycznych

Ostatnie od Miłość i związki