masturbacja-walentynki

Sama w Walentynki? Gorące porady dla przyjemnej masturbacji

Spędzanie czasu samej w Walentynki nie musi oznaczać użalania się nad sobą i fantazjowania, co mogłabyś zrobić ze swoim wymyślonym chłopakiem. Zamiast tego, dlaczego by nie dać sobie trochę przyjemności? Zaplanuj sobie przyjemny wieczór i daj sobie dużo przyjemności. Poniżej prezentujemy kilka porad, jak najprzyjemniej zająć się sobą w Walentynki!

Wybierz dla siebie erotyczną książkę lub film

Wybierz sobie jakąś erotyczną książkę i kup ją w księgarni internetowej. Na fali „Pięćdziesięciu twary Greya” powstaje teraz pełno takiej literatury, więc nie będziesz miała problemu z wyszukaniem czegoś dla siebie. A jeżeli potrzebujesz takiej literatury na szybko, nie musisz nawet kupować książek – znajdziesz choćby tutaj opowiadanie erotyczne, które skutecznie cię podniecą. Nie zaglądaj przy tym do zwykłych romansideł spod znaku Harlequina – przeczytaj ostrą erotykę, a będziesz zaskoczona jak bardzo przyjemna jest dla Ciebie masturbacja po kilku takich opowiadaniach.
Jeżeli preferujesz filmy nad książki, możesz oczywiście także obejrzeć krótkie pornograficzne filmy, łatwo i dyskretnie dostępne w serwisach takich jak Redtube.com i YouPorn.com. Może jest coś, co ciebie szczególnie nakręca? Jeżeli tak, wybierz dla siebie uluboną kategorię i daj się ponieść podnieceniu.

Kup erotyczną zabawkę specjalnie na tą okazję

Jeżeli nie masz jeszcze wibratora albo przyjemnego w dotyku dildo, czas aby sobie je sprawić. Nie ma nic złego w tym, że korzystasz z takich erotycznych akcesoriów, które mogą bardzo wzbogacić Twoją masturbację i dać Ci dużo przyjemności. Skorzystaj z oferty jedngo z internetowych sex shopów lub Allegro, który dostarczy ci przesyłkę szybko i dyskretnie. A jeżeli masz już swoje sprawdzone erotyczne zabawki, dlaczego by nie kupić sobie czegoś nowego. w takim przypadku zaopatrz się wcześniej w coś nietypowego i skorzystaj z niej specjalnie na tą okazję – w gorący walentynkowy wieczór.

Zrelaksuj się w gorącej kąpieli

Każda z nas uwielbia długą, gorącą kąpiel, która zmniejsza poczucie zmęczenia i pozwala wygodnie się odprężyć. Postaraj się, aby walentynkowa kąpiel była dla Ciebie specjalna – dodaj pachnących soli albo olejków, zapal świeczki lub kadzidełka, wypij kieliszek wina w kąpieli. Poczujesz się dzięki temu zrelaksowana i dopieszczona i pomoże Ci to wprawić się w romantyczny nastrój, który wzmocni Twoje doznania. Możesz też spróbować bardzo przyjemnej masturbacji w kąpieli. Po kąpieli wetrzyj w ciało balsam, aby poczuć przyjemny dotyk własnej, jedwabistej skóry. Warto założyć także seksowną bieliznę, która również sprawi, że tego wieczoru poczujesz się magicznie.

Nie spiesz się

Większość kobiet masturbując się, potrzebuje trochę czasu, aby osiągnąć orgazm, ale niektóre z nas mogą dojść już w ciągu kilku minut. Jeżeli tak jest w Twoim przypadku, daj sobie więcej czasu aby zbudować napięcie, a Twoje doznania będą znacznie głębsze i przyjemniejsze. Możesz nawet spróbować osiągnąć więcej niż jeden orgazm tego wieczoru, sprawiając sobie bardzo dużo przyjemności. Być może nawet uda Ci osiągnąć walentynkowy rekord orgazmów?

3 Comments

  1. Zacznij od małych wibratorków typu 'lady finger’, a później możesz wybrać coś większego 🙂 Sama eksperymentuj, co sprawia ci najwięcej przyjemności i nie krępuj się ich używać!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

Jak spędzić czas samej w Walentynki?

Następny

4 najbardziej seksowne SMSy do ukochanego

Ostatnie od Masturbacja