Jak spędzić czas samej w Walentynki?

Walentynki to najbardziej romantyczny czas w roku. Ale jak go spędzić, będąc samą, jednocześnie nie popadając w zły nastrój, widząc te wszystkie zakochane pary na ulicy? Bycie singlem w Walentynki wcale nie musi być beznadziejne! Wystarczy znaleźć sobie ciekawe i absorbujące zajęcie, a jest wiele rzeczy które możesz robić sama. Bycie singlem w Walentynki ma przecież też tą zaletę, że nie musisz podporządkowywać się żadnym romantycznym rytuałom i możesz bez ograniczeń oddać się temu, co tylko Ci się podoba! Poniżej podajemy kilka sugestii, co robić w Walentynki, nie będąc w związku.

Spotkaj się z przyjaciółmi

Nie wszyscy twoi znajomi muszą być w związkach i celebrować ten dzień zakochanych. Z pewnością znajdziesz koleżanki, z którymi możesz iść na pogaduchy, na zakupy, albo do knajpy. Przekonaj je, że nie musza spędzać walentynek same i spędźcie razem świetny wieczór. Możecie także oddać się waszym wspólnym zainteresowaniom, na przykład robić wspólnie scrapbooking – ozdabianie albumów ze zdjęciami jest świetnym i kreatywnym sposobem spędzania czasu!

Idź na imprezę, albo ją zorganizuj

Pary spędzają Walentynki razem, ale być może niektórzy Twoi znajomi w związkach organizują imprezę, albo Ty mogłabyś ją zorganizować? Jeżeli tak, to może akurat spędzisz z nimi fajnie czas, a być może przy okazji na imprezie będą inni single, z którymi się zaprzyjaźnisz? Kto wie, może taka impreza to będzie akurat początek nowego związku?

Wybierz się na miasto

Być może w okolicy jest jakiś koncert? Nawet jeżeli nie słyszałaś nigdy o zespole który gra, może warto się spontanicznie wybrać? Albo, jeżeli wolisz spokojniejsze klimaty, wybierz się do galerii lub muzeum, w którym nie byłaś, lub w którym jest organizowana wystawa, której nie widziałaś. To może być dla ciebie dzień, w którym urządzisz dla siebie wyprawę,
którą do tej porty odkładałaś. Przejrzyj lokalny, miejski portal – większość z nich ma jakieś działy kulturalne – i zobacz co dzieje się w Twojej okolicy.

Wieczór z książką

Czytanie książek może nas zainspirować do nowych rzeczy, pozwolić spędzić przyjemnie czas, albo dowiedzieć się czegoś nowego. Jeżeli lubisz czytać, to zawsze świetny sposób, żeby miło spędzić wieczór. Przedpołudnie możesz też spędzić w osiedlowej bibliotece (zapisz się do niej, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś), przeglądając biblioteczne regały. Może nawet poznasz tam kogoś ciekawego i z podobnymi zainteresowaniami?

Uporządkuj swoje sprawy

Być może są jakieś rzeczy, które odkładałaś, a do tej pory nie miałaś okazji ich zrobić? Małe przemeblowanie w mieszkaniu, porządki w domowych rachunkach i dokumentach, pisanie bloga, które ciągle odkładasz? Intensywna praca sprawi, że na pewno nie będziesz miała czasu zaprzątać sobie głowy takimi trywializmami jak Święto Zakochanych!

Cokolwiek wybierzesz w Walentynki, warto spędzić je aktywnie, poświęcając czas sobie i swoim przyjemnościom. Nie daj się pochłonąć myślom, że inni spędzają czas razem. Odpręż się i potraktuj ten dzień jako przeznaczony tylko dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

Dziewczęca miłość – galeria

Następny

Sama w Walentynki? Gorące porady dla przyjemnej masturbacji

Ostatnie od Miłość i związki