Masturbacja pod prysznicem – techniki dla kobiet

/

Dziewczyny które się masturbują, lubią robić to pod prysznicem, ponieważ jest to łatwe, przyjemne, czyste i mogą robić to bez obaw, że ktoś je nakryje. A oto 4 techniki w jaki sposób możesz pieścić swoją myszkę w wannie lub pod prysznicem:

1. Masaż prysznicem

Jest to najprostsza technika pieszczot pod prysznicem. Kierujemy w niej strumień wody z prysznica dokładnie tam gdzie chcemy – albo na naszą waginę, albo bezpośrednio na łechtaczkę. A jeżeli mamy do dyspozycji prysznic z funkcją masażu – wypuszczający strumienie wody w pulsujący sposób, to jeszcze lepiej. Aby pieścić się w ten sposób w wannie, nie musimy unosić bioder nad poziom wody – równie dobrze możesz zanurzyć prysznic, skierować go między nogi i pozwolić mu pulsować pod wodą. W ten sposób możesz również ułożyć się w wannie tak, jak tylko sprawia ci to przyjemność – np. pieszcząc się od tyłu, lub z nogami opartymi o ścianki wanny.

2. Pod kranem w wannie

Jeżeli nie chcesz używać prysznica, możesz także ułożyć się w wannie, siadając pod kranem i kierując nogi do góry, tak aby strumień wody z kranu opadał wprost na twoją cipkę. Ta technika jest trudniejsza, ponieważ do osiągnięcia wygodnej pozycji wymaga od ciebie pewnej elastyczności, ale jeżeli uda ci się ułożyć, możesz osiągnąć bardzo przyjemny i intensywny orgazm.

3. Z wodoodpornym dildo

Jeżeli masz silikonowe dildo, to nie będziesz miała problemu z tym, aby dojść pod prysznicem. Twoje ulubione dildo nadaje się do również do zabaw pod wodą. A oto kilka wskazówek o jakich warto pamiętać:

  • Nie używaj zabawek na baterie pod wodą. Zalane przestaną działać.
  • Większość silikonowych lub gumowych dildo jest całkowicie wodoodporna. Możesz je bezpiecznie używać pod wodą.
  • Do nawilżenia użyj żelu na bazie silikonu, np. Unimil Infinity. Żele na bazie wody rozpłyną się w kąpieli, a żele silikonowe zapewniają dobre nawilżenie i poślizg oraz tak łatwo się nie zmywają.
4. Użyj palców

Najbardziej dyskretne dziewczyny nie chcą używać pod wodą zabawek, albo zwracać na siebie uwagi.To również dlatego wanna jest świetnym miejscem do masturbacji – możesz sprawiać sobie przyjemność pod pretekstem zwykłego prysznica.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

Dlaczego intymny żel nawilżający jest niezbędny dla jej przyjemności?

Następny

Pani Zima – galeria

Ostatnie od Masturbacja