Jak doprowadzić ją językiem do rozkoszy?

/

Kobiety uwielbiają seks oralny, który jest niesamowicie przyjemny, ale w rzeczywistości, niewiele z nas go dostaje, gdyż, wielu mężczyzn po prostu nie wie jak pieścić nas językiem! Poniżej przedstawiam porady i techniki seksu oralnego, z których dowiecie się jak najlepiej ustami zadowolić dziewczynę.

W skrócie: uczucie pieszczot języczkiem na dole jest wspaniałe i nie należy się go wstydzić! Cokolwiek będziesz z nim robił jest przyjemne. Którą więc część pieścić? W jaki sposób? Lizać, czy całować? Odpowiedź brzmi: można robić WSZYSTKO!

Odważ się na pieszczoty językiem, gdzie tylko możesz się dostać. Nie koncentruj się na pojedynczych miejscach – całuj, pieść i liż całą pochwę, wargi i łechtaczkę – tego właśnie chcemy. Wszystkie miejsca mogą być wrażliwe, a ich pieszczoty doprowadzą kobietę do rozkoszy.

Więc chcesz się dowiedzieć, jak polizać kotkę? A zatem do dzieła:

1. Zacznij od wzgórka

Wzgórek łonowy to mocny punkt do startu. Pomyśl o nim, jak o baranie skubiącym trawę – tylko że w tym wypadku trawa jest czarna, a nie zielona, a ty nie masz rogów. Zanurz się w jej włoskach. Przesuwaj po nim usta, jakbyś ją łaskotał. Niech poczuje twój dotyk. Pamiętaj, że w seksie oralnym obie strony są bombardowane przyjemnymi bodźcami i uczuciami.

Możesz dmuchać na pagórek i patrzeć jak włoski się rozstępują. Chuchaj naprzemiennie ciepłym i zimnym powietrzem. Spróbuj delikatnie ukąsić.

2. Liż dookoła zewnętrznych warg sromowych

Zwilż usta i liż obszary ddookoła warg – nie tylko sama łechtaczka i pochwa są wrażliwe. Liż jej dolne wargi z góry na dół. Potraktuj je, jakby były ustami. Możesz też lizać z lewej do prawej i odwrotnie. Jeżeli ci się uda, możesz obejmować wargi ustami. To spowoduje, że ona oszaleje z podniecenia i będzie błagać cię o więcej.

3. Delikatnie ssij wargi wewnętrzne

Gdyby jej mniejsze wargi sromowe – wewnętrzne, mogły mówić powiedziałyby: „Hej, tutaj, pocałuj i poliż nas!” I to dokładnie powinieneś zrobić – dać im najlepsze pieszczoty. Użyj dłoni aby je rozwinąć i dostać się do schowanych pod nimi zakamarków. A późnie je poliż – długo i namiętnie. Przygryź je ustami, a później delikatnie pociągaj. Liż je naookoło i ssij je, jakby były sutkiem. Liż je, biorąc je całe w usta. Zmieniaj tempo pomiędzy lizaniem, pocałunkami i kąsaniem. Będziesz wiedział, że dobrze ci idzie gdy usłyszysz jęki i szybki oddech twojej partnerki.

4. Possij jej wejście do pochwy

Spraw, żeby miała mokro i ślisko. Najpierw poliż dookoła wejścia pochwy. Później rozszerz ją językiem i liż zewnętrzną część. Wejście pochwy to jedno z najbardziej unerwionych i wrażliwych miejsc w ciele kobiety, więc dobrze się nim zaopiekuj. Poczujesz wkrótce wypływający śluz. Posmakuj go i zliż. W ten sposób jej ciało pokazuje ci, że dobrze się sprawujesz i dajesz jej dużo przyjemności. Liż pochwę z góry na dół i dookoła wejścia. Rób to rozluźnionym językiem, a później go napręż i wsadź do środka, kręcąc nim delikatne kółeczka. Prawdopodobnie nie uda ci się go głęboko wsadzić, ale nie przejmuj się – nie jesteś żabą, ani jaszczurką, a właśnie pieścisz najbardziej wrażliwą część. Później możesz także włożyć głębiej palec albo dwa. Nie spiesz się i pieść ją tak, aby było jej przyjemnie.

5. Czas na łechtaczkę

Łechtaczka to finałowy punkt pieszczot językiem. Pieszczenie łechtaczki doprowadzi ją do wspaniałego orgazmu. Bardzo ważne: kiedy jest już rozgrzana, przeszedłeś przez poprzednie 4 etapy i czujesz, że jest już na krawędzi szczytowania, kontynuuj intensywne lizanie łechtaczki. Jeżeli przerwiesz w połowie, całe budowane napięcie może opaść. Skoncentruj się głównie na łechtaczce i zignoruj pozostałe części. Twój mokry język jest bardzo przyjemny i niezależnie od tego jak ją popieścisz, stymulacja będzie przyjemna.

Rozpocznij od pieszczenia otaczających ją obszarów. Później popieść ją od góry, liżąc fałdkę skóry która ją otacza. A kiedy pieścisz już samą łechtaczkę, postaraj się najpierw robić to miękkim, płaskim językiem – pamiętaj, że jest bardzo wrażliwa. Nieco później możesz już robić to naprężonym językim, zmieniając intensywność i szybkość lizania. Bądź kreatywny w jej pieszczeniu. To tylko mały punkcik, ale możesz ją lizać w różnych kierunkach, z różnym natężeniem i w różny sposób. Gdy będzie już zbliżać się do orgazmu, nie zmniejszaj jednak intensywności. Gdy usłyszysz coraz głośniejsze i intensywniejsze jęki, dostosuj się do jej tempa, przyspieszając także szybkość pieszczot.

Pod koniec przyssij się do jej łechtaczki – ale pieść ją tak, aby była wilgotna i mokra. Przytknij usta i bardzo szybkimi ruchami języka pieść jej guziczek. Pocałuj ją i pozwól aby poczuła dotyk twoich miękkich ust. Pieść ją tak długo, aż ona osiągnie upragniony orgazm.

Wkrótce usłyszysz przeciągłe jęki i poczujesz jak przez jej ciało przebiegają spazmy rozkoszy. Zobaczysz także jak jej pochwa kurczy się i drga z przyjemności. Gratulacje, właśnie doprowadziłeś ją do ekstatycznego orgazmu! Jeżeli to zrobiłeś nie będzie chciała cię wypuścić z łóżka prosząc jeszcze o następny raz.

3 Comments

  1. Bardzo dobry i pomocny opis jak można dać kobiecie super zadowolenie i samemu też mieć satysfakcję. Przyznam się, że stosujemy tę metodę z żoną i jest cudownie. Lubię taki sex. Kilka opisanych uwag wykorzystam. POLECAM 🙂

  2. Bardzo dobrze opisane. Ja tak zrobiłem – prawie jak tu napisane – i było …… cudownie !!!!!!!!!! Moja ukochana jakby „zwariowała”. Teraz, gdy zaczynamy kochać się, to dyskretnie sugerując swoim ułożeniem ciała, daje mi sygnał, że ma tak być jak kiedyś jej zrobiłem. Mariusz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

5 etapów kobiecego orgazmu

Następny

10 rzeczy których nie wiedzieliście o penisach

Ostatnie od Promowane