Jak być romantycznym - porady

6 porad jak być bardziej romantycznym

Romantyczna miłość odgrywa dużą rolę w każdym związku, dlatego należy ją pielęgnować, aby wasza miłość mogła się rozwijać i nie trafiała na kryzys. Będąc uwikłanymi w codzienne, rutynowe czynności, zapominamy często o tym, że zawsze należy zachowywać się choć trochę romantycznie, co kobiety uwielbiają nawet gdy często nie mówią i nie przypominają nam o tym. Gdy poznajemy naszą partnerkę, potrafimy dużo dla niej zrobić – urządzamy randki – niespodzianki, wręczamy jej kwiaty i małe prezenty, ale z czasem, związek często staje się coraz bardziej statyczny i przewidywalny. Z pewnością nadal ją bardzo mocno kochasz, ale kiedy spędzacie razem kolejny wieczór na kanapie przed telewizorem, warto trochę podgrzać atmosferę i odnowić tamtem klimat. Według kobiet, wielu mężczyzn jest kompletnie bezradnych, jeżeli chodzi o bycie romantycznymi, ale stosując się do kilku wskazówek, nawet najbardziej oporny facet może ponownie dodać bardzo dużo pikanterii waszemu związkowi i go rozpalić. Poniżej przedstawiamy nasze porady:

1. Zaplanuj randki – niespodzianki

Randki – niespodzianki są bardzo romantyczne. Nie bez powodu organizowaliście je częściej na początku waszego związku. Mogą być bardzo fajne i ekscytujące, pozwalając wam bardzo dobrze bawić się w waszym towarzystwie. Zacznij od telefonu albo SMSa do żony lub dziewczyny będącej w pracy i powiedz jej, że zabierasz ją na kolację. Jeżeli zapyta gdzie, powiedz, że to niespodzianka – masz gwarancję, że będzie cały dzień myślała tylko o tobie i wprowadzi ją to w romantyczny nastrój. Wybierz restaurację w której byliście na pierwszej randce, albo przeciwnie – tam, gdzie jeszcze nigdy nie była. Ważne, aby podobało jej się tam, gdzie ją zabierasz.

2. Zrób jej śniadanie

Po udanej kolacji i pewnie – namiętnej nocy w sypialni, warto wstać wcześniej i zrobić partnerce śniadanie – niezależnie od tego, czy idzie do pracy, czy macie akurat wolny weekend. Przygotuj coś smacznego i ciepłego, coś co lubi zjeść. Postaraj się aby obudził ją zapach dobiegający z kuchni. Niespodzianka którą jej zrobisz, sprawi, że poczuje się wspaniale i badzo doceniona. Do pracy pójdzie z myślą, że jest szczęśliwa, że ma ciebie. Bardzo to doceni, ponieważ z twojej strony nie będzie to tylko gest, ale również wkład twojej pracy i wysiłku w przygotowanie dla niej tego śniadania.

3. Wyślij jej kwiaty do pracy

Generalnie, robi się to na jej urodziny albo waszą rocznicę, ale jeżeli zrobisz to we losowy wtorek, bez specjalnego powodu, na pewno będzie bardzo zaskoczona. Kobiety kochają kwiaty, ale jeszcze bardziej uwielbiają to, że całe biuro wie, że są kochane. Kiedy koleżanka z pracy zapyta ją z jakiej to okazji, powie, że nie było żadnej specjalnej okazji. Sprawi to, że poczuje się wyjątkowo i będzie cały dzień w pracy myślała o tobie.

4. Zróbcie sobie całodniową wyprawę

Zorganizowanie jednodniowej wyprawy, np. w sobotę, to świetna okazja, aby spędzić czas razem. Jeżeli macie godzinę – dwie jazdy na plażę lub w góry, możecie wybrać się na taką wyprawę. Jeżeli wolicie, możecie także razem zwiedzić zoo lub jakieś ciekawe muzeum za miastem. Bycie razem pozwoli wam oderwać się od codziennego dnia i jest znacznie lepszym sposobem na spędzanie czasu, niż na przykład oglądanie telewizji. Zaplanuj wcześniej trasę wycieczki, zorganizuj prowiant, tak aby wszystko przebiegało zgodnie z planem, a ten dzień będzie dla was bardzo przyjemny.

5. Zróbcie sobie wspólny dzień wolnego w pracy

Przekonaj ją, że warto razem spontanicznie wziąć dzień urlopu i spędzić go razem w domu. Spędźcie dzień tak jak lubicie – w łóżku, albo zrealizujcie wspólnie jakiś projekt który odkładaliście, bo nie mieliście do tej pory czasu. A jeżeli weźmiecie urlop w piątek, wydłużycie sobie wspólny weekend o jeden dzień.

6. Spędźcie wieczór bez telewizji

Telewizja może zabijać związki. Przesiadywanie całymi wieczorami przed telewiorem powoduje, że związek się nie rozwija. Jeżeli jedyne co was łączy, to chęć oglądania tego samego serialu, powinniście przynajmniej jeden wieczór spedzić bez telewizji. Porozmawiajcie ze sobą – o was, o planach, o czymś przyjemnym, spędźcie ze sobą czas.

I to już koniec porad. Podsumowując, utrzymanie związku wymaga wysiłku. Nie można robić w kółko tych samych rzeczy. Będąc bardziej romantycznym, pokażesz jej, że naprawdę ją kochasz i wzniecisz ponownie iskrę w wasz związku, nadając mu spontaniczności i namiętności.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni

4 porady dla najlepszych pocałunków

Następny

Teksty na podryw

Ostatnie od Miłość i związki