4 porady dla najlepszych pocałunków

/

Jeżeli chcesz naprawdę wspaniale całować, musisz opanować pewne podstawy, które wcale nie muszą być trudne. Bez względu na to, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, umiejętność całowania może bardzo dobrze przyczynić się do waszego zadowolenia w łóżku i w związku. A zatem, oto przedstawiamy sekrety najlepszych pocałunków:

1. Kobiety kochają całować – facetom się spieszy

Mimo że, większość mężczyzn zdaje sobie z tego sprawę, to jednak nie zawsze potrafią się powstrzymać i dają kobietom za mało pocałunków. Faceci często traktują namiętne pocałunki jako wstęp do gorącego seksu, w myślach wykrzykując „no chodźmy wreszcie do tego łóżka!” ale dla kobiet sam akt pocałunków może być równie przyjemny jak seks. A zatem, panowie, pamiętajcie o tym: dla kobiet odpowiednio wykonane pocałunki mogą być samodzielnym aktem, z którego mogą czerpać dużą przyjemność. Kobieta, która jest dobrze i namiętnie całowana będzie bardziej zadowolona i może ostatecznie chętniej powędrować do sypialni po jeszcze bardziej intensywną przyjemność. Dlatego pamiętajcie – cierpliwość czyni cuda i może dać przekuć się w dużą rozkosz!

2. Pocałunki muszą czasem wystarczyć

Aby świetnie całować, należy wykazywać się cierpliwością i niekiedy po prostu założyć, że akcja usta-usta będzie wszystkim na co możemy oczekiwać tej nocy. Całuj, ale nie oczekuj, że ubrania opadną z was za każdym razem, gdy to robisz. Ciesz się dotykiem miękkich ust, języka i policzków, ale nie zawsze pędź prosto do seksu. Skoncentruj się raczej na całowaniu i na tym, aby dać partnerce możliwie dużo przyjemności. Staraj się nie myśleć przy tym o seksie i to wystarczy już aby uczynić Cię lepszym w sztuce całowania. Kiedy całując, gorączkowo nie myślisz o tym, gdzie położyłeś tą ostatnią prezerwatywę, całujesz lepiej.

3. Ucz się całować

Doskonal swoje umiejętności całowania. Nie zachowuj się biernie, uważnie sprawdzaj, co sprawia Twojemu partnerowi lub partnerce najwięcej przyjemności. Doskonalenie się jest bardzo ważne – a wiele kobiet ma nawet intuicję, potrafiąc rozpoznać dobrego kochanka już po tym jak całuje! Niezgrabne pocałunki może zmienić Twój obraz w jej oczach. A kiedy już kobieta sprawdzi Twoje świetne umiejętności całowania, będzie chciała przekonać się, jaki jesteś w łóżku. A więc, zastosuj te wskazówki i nie bądź nieśmiały z pocałunkami.

4. Stwórz seksualne napięcie

Sekretem najlepszych pocałunków jest również psychologiczne przygotowanie przez pocałunek partnera do seksu. Nie przechodź do kolejnych pieszczot, dopóki nie czujesz, że zwłaszcza kobieta nie jest odpowiednio do nich gotowa. Całuj nie tylko usta – wykorzystaj cały arsenał narzędzi do stworzenia tego napięcia. Wśród nich możesz na przykład:

  • Delikatnie pieścić szyję, policzki, włosy przed pocałunkiem,
  • Spoglądać z pożądaniem w oczy,
  • Cicho wzdychać podczas pocałunków,
  • Całować punkt za uszami, uznawany ze strefę erogenną,
  • Pieścić dłońmi ramiona, talię, plecy.

A zatem, uruchomcie fantazję i całujcie się najlepiej jak potraficie. Pamiętajcie, że dobre pocałunki mogą być szalenie przyjemne!

1 Comment

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Następny

6 porad jak być bardziej romantycznym

Ostatnie od Promowane